top of page

グループ

公開·30名のメンバー

Црвена звезда Ман Сити uživo 13 децембар 2023

пре 9 сати — Konferencija pred utakmicu Crvena zvezda - Mančester Siti, uživo. Zvezdin ... Očekuju se velike gužve pred utakmicu Crvene zvezde i ...

Man City-Crvena zvezda | UEFA Champions League 2023 Man City vs Crvena zvezda: All the latest UEFA Champions League Group stage match information including stats, form, history, and more. minutu pokušava glavom iskosa Haland, sa nekih pet metara, ali ovoga puta Glazer brani, odbija do stative i otklanja opasnost. Nakon kornera ponovo preti Ake. Konačno smo u 67. minutu videli jedan dobar napad Crvene zvezde. Pokušao je Mirko Ivanić sa 18 metara, ali je bio neprecizan. Usledila je odmah izmena i to dvostruka. Umesto Ivanića i Endijaea na teren ulaze Kraso i Olajinka. Nova šansa za domaće viđena je u 69. Pokušava Doku iskosa sa leve strane, ali ponovo Glazer brani. Evo gde gledati uživo TV prenos meča Crvena zvezda пре 5 сати — Mančester siti je doputovao u Beograd bez prve Zvezde Erlinga Halanda i ima priliku da u Beogradu ispiše istoriju kao prvi engleski tim sa šest ... Crvena zvezda v Manchester City LIVE 13. 12. 2023 Follow Crvena zvezda v Manchester City 13. 12. 2023 live - livescore, audio commentary, preview, H2H stats, latest results and more information on ... Manchester City - Crvena Zvezda Live - Champions League 19. 9. 2023. — Eurosport is your source for the latest Champions League match updates. Get the full recap of Manchester City - Crvena Zvezda, complete with ... U napadu je prednost dobio Šerif Endijae ispred Krasoa i Olajnika. Sasvim očekivano, s početka mela domaćini su preuzeli inicijativu. U osmom minutu Dragović izbacuje loptu u korner, posle napada sa desne strane. U nastavku akcije pokušao je Foden sa nekih 20 metara, ali šut ide visoko preko gola. Samo tri minuta kasnije isti igrač pokušava atraktivno “makazicama”, udarc je bio loš i odlazi pokraj gola. Opasna situacija viđena je u 15. Црвена звезда Ман Сити uživo prenos 2022 13 децембар пре 10 сати — пре 20 сати — Evo gde možete da gledate uživo TV prenos mečeva 6. kola Lige šampiona Liga šampiona Mančester Siti Crvena Zvezda · Ostalo ... Cela Srbija može da prati oproštaj Crvene zvezde od Lige šampiona: Evo gde možete gledati crveno-bele protiv Mančester sitija - SportalFudbaleri Crvene zvezde završavaju učešće u grupnoj fazi Lige šampiona za ovu sezonu. U poslednjem kolu im gostuje četa Pepa Gvardiole, Mančester siti. Duel na stadionu "Rajko Mitić" počinje u 18. 45. FK Crvena zvezda / Foto: Sportal Mančester siti je doputovao u Beograd bez prve Zvezde Erlinga Halanda i ima priliku da u Beogradu ispiše istoriju kao prvi engleski tim sa šest pobeda u grupnoj fazi Lige šampiona. - Jedan poraz i odmah propast. minutu- Rodri je dobro šutirao, ali je Omri Glazer sigurno intervenisao. Pokušala je Crvena zvezda odmah potom da uzvrati, međutim taj napad lako su zaustavili defanzivci ekipe u nebesko plavim dresovima. Na isteku 17. minuta sa ivice kaznenog prostora pokušao je i Hulijan Alvares, ali je opet Izraelac bio uspešniji. U 19. minutu Điga je iznenadila Halanda- ostao je štoper našeg tima “kratak” u skoku posle ubacivanja sa desne strane, ali je ta lopta iznenadila norveškog asa. Уживо: Лига шампиона, Црвена звезда и Манчестер сити 19. 9. 2023. — https://sputnikportal.rs/20230919/crvena-zvezda-mancester-siti-sport-fudbal-liga-sampiona-uzivo-prenos-live-stream-1161413464.html. Звезда ... Nije baš tako... Navikli smo navijače na pobede, to je suština... Nismo uspeli da pobedimo četiri meča u nizu, ali smo za Zvezdu spremni i pokušaćemo da budemo prvi tim iz Engleske sa šest pobeda. Zvezda je institucija, ovde je uvek pritisak - rekao je Gvardiola na konferenciji za štampu po dolasku u Srbiju. Sa druge strane, Barak Bahar, veruje da Zvezda ima šanse da uradi ono što je pre pet godina kada je pao Liverpul na Marakani. - Veće su šanse za pobedu nego u Mančesteru. Sada smo prvi na tabeli u Superligi, nadamo se da ćemo uzeti bodove. Igrali smo dobro do sada, isto kao u Bernu, ali smo promašivali. Nakon toga uspedila je još jedna promena u redovima domaćin, u igri je Manuel Akanđi umesto Serhija Gomesa. Branio je Glazer svašta u prvom delu igre, ali je onda kardinalno pogrešio u 60. Stamenić na ivici kaznenog prostora, iskosa sa leve strane pravi prekršaj, Alvares centrira, bila je to prilično spora i visoka lopta, Glazer pogrešno ceni let, promašuje “boksovanje”, pa domaćini dolaze do preokreta- 2:1. Vođstvo kao da je dalo dodatni motiv domaćinima. Pokušao je Rodri sa nekih 20 metara, lopta je prohujala tik pored leve stative. Potom u 63. Drugo poluvreme samo što je počelo, a Mančester siti je već izjednačio! Haland je lepo uposlio Alvaresa, koji je majstorski uspeo da savlada Glazera i poravna rezultat na 1:1. U 53. minutu odlično se ubacuje Voker po desnom boku, Dragović se spetljao, lopta ponovo dolazi do kapitena domaćeg tima, koji uspeva da pogodi mrežu. Na svu sreću, Voker je u začetku akcije bio u nedozvoljenoj poziciji, pa pogodak nije priznat. Samo tri minuta kasnije drugi žuti karton u redovima Mančester sitija dobija Ruben Dijaš, zbog oštrog starta u nameri da zaustavi polu kontru naše ekipe. Hulijan Alvares ponovo pokušava sa nekih 16 metara, Glazer kratko odbija loptu, ali Haland ne uspeva da je bolje zahvati i sprovede u mrežu, pre no što je odbrana raščistila opasnost. Pomalo iznenađujući potez vuče Gvardiola u 44. minutu- umesto Bernarda Silve u igru šalje Žeremi Dokua, koji je bio i najavljen u startnoj postavi. A onda… 45. minut- Crvena zvezda vodi 1:0!!! Fenomenalan dubinski pas koristi Osman Bukari, ide sam na Edersona i rutinski postiže pogodak. Zastavica je podignuta, ali posle VAR provere Portugalac Pineida pokazuje na centar! Fudbal je definitivno čudna igra… Apsolutna inicijativa Mančester sitija, imali su domaći čak 22 udarca na gol od toga sedam u okvir, spašavao je Glazer naš tim, a onda je iz drugog ozbiljnijeg napada Bukari majstorski matirao Edersona. CRVENA ZVEZDA ČASNO PORAŽENA OD MANČESTER SITIJA 3:1 – SOS KANAL PLUS(19. 09. ) – Na stadionu Etihad, pred oko 53. 000 gledalaca, u okviru 1. kola grupe G sastali su se aktueni osvajač Lige šampiona, domaći Mančester siti, i naš šampion, Crvena zvezda. Španac Pepe Gvaridiola, trener Mančester sitija, odlučio se za sastav: Ederson- Voker, Dias, Ake, Gomez- Rodrigo, Bernardo, Nunjes, Foden- Alvarez i Haland. Izraelac Barak Bahar, strateg Crvene zvezde, izveo je na teren sledeći tim: Glazer- Điga, Dragović, Rodić- Mijailović, Stamenić, Hvan, Mitrović- Bukari, Ivanić i Endiaje Iz priloženog se vidi da je Bahar iznenadio izborom mladog štopera, Nasera Đige, dok će Srđan Mijailović po prvi put igrati na poziciji klasičnog desnog beka. Gde gledati Mančester siti - Crvena zvezda? Prenos uživo 19. 9. 2023. — a Siti loš dan.“ BONUS VIDEO Zavirite na trening Zvezde u Mančesteru. Tagovi. FK Crvena zvezdaFK Mančester sitiGledaj uživoLiga šampionprenos. :. (ЛИВЕСТРЕАМ-) Црвена звезда Манчестер Сити utakmice пре 4 сата — Zvezdin Očekuju se velike gužve pred utakmicu Crvene zvezde i Mančester Sitija, te je UŽIVO Mančester siti Crvena zvezda live prenos Liga 19 ... Crveno-beli na Etihadu otvaraju takmičenje u Ligi šampiona 19. 9. 2023. — MANČESTER SITI - CRVENA ZVEZDA 3:1 (0:1). Stadion: Etihad, Sudija Uživo LIGA ŠAMPIONA Junajted pred nemogućom misijom, Inter i Sosijedad ... Fudbal - LŠ: Crvena zvezda - Mančester siti Pre dve nedelje je u Bernu protiv Jang bojsa izgubljena svaka šansa da se šampion Srbije nađe u žrebu za prolećni deo evropskih takmičenja, pa poslednje ... Uživo, prenos, Mančester siti - Crvena zvezda 19. 9. 2023. — Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija u utakmici 1. kola grupe G Lige šampiona rezultatom 3:1Golove za trijumf šampiona ... Sve spremno za praznik fudbala na stadionu Crvene zvezde пре 1 сата — Crveno-beli u 6. kolu Lige šampiona na svom stadionu dočekuju Mančester siti (18.45).,juronjuz srbija, euronjuz srbija, euronjuz serbia, ... U 30. minutu viđena je i prva prilika za Crvenu zvezdu. Probio je Bukari po desno strani, dobro centrirao, ali je Ederson intervenisao ispred Endijaea. Nastavio je Mančester siti da ređa napade, pokušao je Haland glavom u 34. minutu, a samo dva minuta kasnije Foden hvata polu- volej, srećom lopta pogađa nekoga u odbrani naše ekipe i završava u korneru. U 38. minutu pokušava Alvares sa ivice šesnaesterca, no Glazer još jednom odlično interveniše, za čak 10. korner Mančester sitija u tom trenutku. Izraelac spašava svoj tim i u 40. Na četiri metra od gola ostao je sam Foden, srećom šutira glavom u Glazera, koji još jednom bravurozno interveniše. Usledio je prvi korner u nastavku igre za četu Pepa Gvardiole, ali je Rodri bio neprecizan glavom. Bio je to čak 30. šut ka golu igrača Mančester sitija u tom trenutku! Prilično ležerno je Rodri prošao kroz odbranu našg tima, pogrešila je odbrana u pruzimanju, pa je Rodri sa nekih 13 metara plasirao neodbranjivo loptu u donji levi ugao Glazerovog gola za 3:1. Ušao je u igru i Vladimir Lučić umesto Stefana Mitrovića. [ТЕЛЕВИЗИЈА УЖИВО] Манчестер Сити U-19 Црвена 18. 9. 2023. — [ТЕЛЕВИЗИЈА УЖИВО] Манчестер Сити U-19 Црвена звезда U-19 uživo live 19 септембар 2023 Budite u toku sa svim sportskim deš ...